Salty Chocolate Balls

forum polskiej gildii działającej na realmie Karazhan. Frakcja : Horda


#1 2010-04-22 20:55:19

Trazgul

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 1
Punktów :   

Trazgul Rogue

Link do armory : http://eu.wowarmory.com/character-sheet … cn=Trazgul
Nick : Trazgul
Klasa : Rogue
Build : 1st: DPS asasination (46/5/18) 2nd: PvP Subtelity (17/0/51)

Wiek : 20
Zajęcie : Student

Dlaczego chcesz do nas dołączyć? : Poszukuję Gildii, która odpowiadałaby moim wymaganiom xD A tak naprawdę to chciałbym w końcu pograć z jakimiś myślącymi POLSKIMI graczami.

Poprzednie gildie i powód ich opuszczenia : "Is Running Around" - właściwie to jeszcze jej nie opuściłem, ale mam taki zamiar ponieważ zarząd tam to koledzy z jednej szkoły i nie da się wytrzymać spamu typu "who will boost me?" ;/

Czy posiadasz sprawny mikrofon i jesteś w stanie zainstalować program TS 3 : Tak, posiadam sprawny mikrofon i słuchawki. Co do TS3 to pamiętam, że miałem problemy z instalacją jakiś czas temu. Mam nadzieję, jednak, że jakoś to będzie

Coś od siebie : Od siebie... Studiuję filologię polską... nawet mam swój spec... dziennikarstwo ;p Soboty i niektóre nedziele wieczorem są zarezerwowane dla mojej dziewczyny
Co do gry w wowa to rogue jest moją miłością od kiedy zacząłem przygodę z wowem, czyli 4lata temu. Jednak na Globalnym serwerze gram od pół roku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.liga-k2.pun.pl www.prawodzienne.pun.pl www.naszagmina.pun.pl www.pokemon-rpg.pun.pl www.czekamynagofry.pun.pl